Sheed Workshop in Khuzestan

Sheed Workshop in Khuzestan

For those in Khuzestan, there will be a free workshop about documentary photographing by Mehdi Vosoughnia and Newsha Tavakkolian for 2 days.

فراخوان ورکشاپ عکاسی مستند اجتماعی در خوزستان


کارگاه آموزشی عکاسی مستند اجتماعی ویژه عکاسان خوزستان، با تدریس مهدی وثوق‌نیا و نیوشا توکلیان به مدت 2 روز در شهر اهواز بصورت رایگان برگزار خواهد شد.
شرکت‌کنندگان در این کارگاه علاوه بر شرکت در دوره آموزشی، این فرصت را نیز خواهند داشت تا در گفتگوی خصوصی با مدرسین، مجموعه ها و ایده های خود را مطرح و از دیدگاهها و نظرات آنها استفاده کنند.

شرایط شرکت در ورکشاپ:
– این کارگاه آموزشی ویژه عکاسان ساکن استان خوزستان است و تعداد محدودی از متقاضیان برای شرکت در کارگاه پذیرفته خواهند شد.
– شرکت در این کارگاه تنها از طریق ثبت نام در سایت جایزه شید امکان‌پذیر است. متقاضیان شرکت در کارگاه باید رزومه و یکی از مجموعه عکسهای مستند اجتماعی خود را ارسال کنند. بعد از بررسی آثار و رزومه‌ها توسط مدرسین، تعداد محدودی از ثبت نام‌کنندگان برای شرکت در کارگاه انتخاب خواهند شد.
– متن رزومه ارسالی باید شامل تمام فعالیتهای حرفه ای متقاضی شرکت در کارگاه باشد و همراه با مجموعه‌ی عکاس در هنگام ثبت نام ارسال شود.
– مجموعه عکس ارسالی باید بین 10 تا 15 فریم در ضلع بزرگ حداکثر 1500 به صورت فشرده شده ZIP در هنگام ثبت نام ارسال شود. توضیحات مجموعه و زیرنویس عکسها نیز باید در داخل همین فایل فشرده شده قرار داده شود. حجم فایل نهایی فشرده شده حداکثر 10 مگابایت باشد.
– ورکشاپ در دو نوبت صبح و بعد از ظهر روزهای پنجشنبه (4 آذر) و جمعه (5 آذر) برگزار خواهد شد و مکان و ساعت دقیق برگزاری ورکشاپ به پذیرفته شدگان نهایی اطلاع داده می شود.
– آخرین مهلت ارسال درخواست: ساعت 24 شنبه 29 آبان 1395 (مهلت تمدید نخواهد شد)

این ورکشاپ با همکاری بخش آموزش شید و موسسه فرهنگی هنری باغچه در اهواز برگزار می شود.
موسسه فرهنگی هنری باغچه: اهواز، خیابان اصلی کیانپارس، بین خیابان اسفند و سروش (شرقی)، مجتمع سارای، بلوک c، طبقه سوم، واحد پنج
تلفن: 33361642-061 و 09164500045


مهلت ثبت نام به پایان رسیده است

Sheed
Sheed
ADMINISTRATOR
PROFILE